Pricing
Pricing
Cost per Class
Cost per Class
My aim is to keep the cutting edge information on nutrition education and cooking classes at low cost to communities for as long as I can.
With this in mind, I have come up with an affordable payment system.
Each class costs:
2 raw fruits or 2 raw vegetables
They can be store bought or from your garden.
Cost per Walk
Cost per Walk
My aim is to keep the stress reducing, life enhancing Forest Bathing Walks at low cost to communities for as long as I can.
With this in mind, I have come up with an affordable payment system.
Each walk costs:
2 raw fruits or 2 raw vegetables
They can be store bought or from your garden.